Memoriál Václava Maurice

Dětská noční soutěž v Benešově Hoře je legendární svou atmosférou a tím, že hasiči v Benešově Hoře byli v tomto sportu průkopníky v oblasti pořádání noční soutěže pro děti. První ročník Memoriálu Václava Maurice se uskutečnil 28. července 2007. To, že je závod již tradiční, se potvrdilo i rekordní účastí družstev na již osmém ročníku v roce 2014. Přijelo jich čtyřicet dva.

V BENEŠOVCE PADALY REKORDY

VIII. ROČNÍK MEMORIÁLU VÁCLAVA MAURICE (ROK 2014) - Už osmý ročník úspěšné noční soutěže pro maldé hasiče "Memoriál Václava Maurice" uspořádali 26.7. od 20 hodin dobrovolní hasiči v Benešově Hoře. Předchozí ročníky se setkaly s velikým úspěchem jednak ze strany sponzorů ale i ze strany samotných dětí. Je velký předpoklad předčit tyto pozitivní ohlasy v dalším, již devátém ročníku, který se uskuteční v polovině letních prázdnin 2015.

Kategorie dětí starších přinesla dlouhé a silné naděje hasičů z obce Žihobce. Skvělým časem 14,15 dlouho všem ostatním kazili naděje na první místo. Po útoku mladých z Jámy však zůstala brada dole nejen žihobeckým. Výsledný čas Jámy 12,83 totiž nenechá kámen na kameni. Mění se tabulky rekordů soutěže Memoriál Václava Maurice. Byl pokořen i rekord v rámci Šumavské hasičské ligy v této kategorii za celou dobu její existence. Kompletní výsledky VIII. ROČNÍKU MEMORIÁLU VÁCLAVA MAURICE najdete zde.

DĚKUJEME HASIČŮM, DIVÁKŮM, SPONZORŮM

Bez úsilí a píle všech členů SDH B.H. by se tento podnik nedalo uspořádat. Už teď přemýšlejí nad opatřeními, která by následující ročník, již devátý, posunula o příčku výše. Doufejme, že se to povede. Děkujeme všem závodníkům a divákům za vytvoření skvělé atmosféry a také všem sponzorům, bez jejichž přispění by se tento podnik nepodařilo uspořádat.

UŽ LETOS O PRÁZDNINÁCH V BENEŠOVCE NA DRÁZE NA SHLEDANOU!

Chcete se dozvědět víc o Memoriálu Václava Maurice? Chcete se zúčastnit i Vy se svým týmem mladých hasičů? Kontaktujte členy SDH B.H.!